mg4474.jpg

Kurs angielskiego General English

Co otrzymam w ramach
 kursu?
Jaki są
poziomy zaawansowania
kursu?
 kurs?
Ile trwa
 grupie?
Ile osób
w
 kurs?
Jaka cena
za

Jak uczysz się na naszych zajęciach?

Metoda szkoły MyLanguageLab polega na tym, aby uczyć angielski tak samo, jak uczymy się naszego języka ojczystego, czyli w sposób całkowicie naturalny i w dużej mierze dzięki rozmowie. Słownictwo i zasady gramatyczne wprowadzane są dopiero w odpowiednich momentach i kontekstach.

Używamy tekstów i filmów National Geographic z kontekstem międzynarodowym, aby odzwierciedlić kultury na całym świecie, zarówno anglojęzyczne, jak i nieanglojęzyczne. 

Na naszych kursach kładziemy nacisk na komunikowanie.Ponadto głównym naszym celem jest to, abyś miał jak największe korzyści z czasu, który poświęcisz na naukę języka.

Kursy ogólne nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych tj: pisania,  mówienia, słuchania, czytania,niezbędnych do porozumiewania się w języku obcym we wszystkich sytuacjach codziennych i zawodowych. Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne metody i techniki nauczania ze szczególnym naciskiem na komunikację. Stale dajemy uczniom możliwość wymiany pomysłów poprzez ćwiczenia mówienia w zakresie słownictwa i gramatyki, wprowadzenie do czytania i słuchania oraz dyskusje na temat tekstów. 

MATERIAŁY

Podręczniki National Geographic Learning oferują dużo więcej niż wąsko rozumianą naukę języka angielskiego.

  • Podręczniki National Geographic Learning zaszczepiają w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczą, w jaki sposób selekcjonować informacje.

  • Praca w grupach i zadania projektowe rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji.

  • Podręczniki National Geogrphic Learning pomagają słuchaczom budować pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi.

Outcomes 2nd edition to kolejna edycja popularnego kursu uzupełniona o materiały National Geographic i doskonałe filmy, dzięki którym słuchacze chętniej wyrażają swoje opinie i przełamują barierę mówienia w obcym języku.

Charyzmatyczny Hugh Dellar wykorzystał najlepsze elementy poprzedniej wersji i stworzył nowoczesny podręcznik dla słuchaczy, którzy chcą nauczyć się prawdziwego English oraz lepiej zrozumieć współczesny świat.

Adres

aleja Jana Pawła II 150,

21-500 Biała Podlaska, Polska

mylanguagelabbb@gmail.com

Tel: 797 899 966

  • Черный Instagram Иконка
  • Facebook
Kontakt